סטייליסטית לינוי סולומון

היי
אני לינוי סולומון, סטייליסטית אישית ומומחית סטיילינג לנערות
מאז ומתמיד נשמתי אופנה, התחברתי לתחום, אהבתי להלביש אנשים ומאז שאני זוכרת את עצמי נהגתי לייעץ לכל מי שסביבי: מה ללבוש? איזה צבעים מתאימים ? איזה סגנון לבוש? אילו גזרות? איזו הלבשה תחתונה נכונה לי? איך לסדר את ארון הבגדים שלי? איך להבליט את יתרונות הגוף? ואיך לבחור מה שמחמיא לי, לאישיות שלי ולמבנה גופי? כל אלו הובילו אותי להבין, מה שידעתי תמיד כל חיי, שהדבר שאני יודעת לעשות הכי טוב הוא – להיות סטייליסטית.

החיים לקחו אותי ואת הקריירה שלי למחוזות אחרים. התחלתי בלימודי משפטים ובעבודה במשרד עורכי דין, אך חיידק האופנה לא הרפה ומהר מאוד החלטתי ללכת עם האהבה האמיתית שלי ולהתמסר לאופנה וסטיילינג.
התחלתי את לימודי "סטיילינג להפקות אופנה" בשנת 2008 סטיילינג ב"שנקר" ובתום לימודי המשכתי ללימודי "סטייליסטית אישית" אצל הסטייליסט גדי אלימלך.

מקצוע הסטיילינג, שאני עוסקת בו באהבה רבה, הינו מקצוע מאוד מגוון. עסקתי כסטייליסטית בהלבשה בתצוגות אופנה, הלבשה לערוץ האופנה הישראלי, הלבשה של סלבס לעיתון "ידיעות אחרונות": קרן פלס, גורי אלפי, חנן וגיא מהתוכנית "עספור", רומי וקורל מה"מירוץ למיליון" ועוד.
תוך כדי התנסות, עבודה עם מפורסמים ונגיעה ב"אבק כוכבים", גיליתי כי התשוקה הגדולה שלי היא לעבוד עם נערות. וזו ההתמחות שלי !
בעבודה כסטייליסטית עם הנערות אני פוגשת כל יום אתגר חדש.
הן בעבודה פרטנית והן בסדנאות, אנו מתעסקות בנושאים שהכי מעסיקים אותן כגון: איך לייצר מראה חדש וטרנדי, איך לא להיות קורבן אופנה אלא לבחור מה שמתאים לך, מדריכה ומכוונת אותן תוך מתן כלי חוויתי שמשפר פלאים את הביטחון והדימוי העצמי שלהן.
בעבודה עם הנערות אני חווה סיפוק שאין שני לו. שואבת מהן השראה ונהנית לתת להן השראה מתוך העולם שלי.
אני מאמינה שכל אחת יכולה!

כל אחת יכולה להתייעץ עם סטייליסטית, לחוות יום כיף של דוגמניות, להרגיש יפה ומיוחדת, להרגיש טוב עם עצמה ועם גופה!

כחלק מעבודתי עם נערות מרצה ומעבירה סדנאות במסגרות של מתנ"סים, עיריות, בתים חמים לנערות, תיכונים ובתי ספר, בהן אני מלמדת אותן את רזי הסטיילינג והלבוש, סוגיות בדימוי עצמי ועוד.
לפרטים נוספים : קורס סטיילינג והעצמה לנערות
כל אחת יכולה להעלות את הביטחון העצמי שלה ולזכות לעוד ועוד לייקים :-)

אני אשמח לפגוש גם אותך,
אז התקשרי אליי :-)
טל: 0523668250
סטייליסטית לינוי סולומון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים